Zadzwoń 505 131 352

Ankieta ws. odnawialnych źródeł energii w Głogowie

12 marca 2018

W Głogowie, woj. dolnośląskie, prowadzona jest ankieta dla osób zainteresowanych wymianą pieców oraz montażem instalacji odnawialnych źródeł energii.

W ankiecie można wskazać zainteresowanie otrzymaniem dotacji do instalacji fotowoltaicznej.

Więcej informacji na stronie www Głogowa.

Inne aktualności

Dotacje do odnawialnych źródeł energii w gminie Bieżuń

19.03.2018 – Gmina Bieżuń w woj. mazowieckim, planuje uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów oraz montażu instalacji OZE na budynkach mieszkańców gminy. W ramach programu będzie możliwe uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w Częstochowie

16.03.2018 – W Częstochowie przyjmowane są wnioski od mieszkańców do udziału w projekcie dofinansowań do zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii. Wysokość dotacji może wynieść do 85% kosztów kwalifikowanych, a w przypadku systemu fotowoltaicznego nie więcej niż 15 tys. zł netto.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Młynary

16.03.2018 – W gminie Młynary, woj. warmińsko-mazurskie, można składać wnioski o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych. Wysokość dotacji może wynieść do 50% kosztów. Dotacja jest przeznaczona dla osób fizycznych, wspólnot mieszkaniowych, osób prawnych, oraz przedsiębiorców.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Psary

15.03.2018 – W gminie Psary, woj. śląskie, rusza nabór na dotacje do odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców gminy. W ramach projektu będzie można uzyskać dofinansowanie m. in. do fotowoltaiki. Wysokość dofinansowania wyniesie do 85% kosztów.