Zadzwoń 505 131 352

Ankieta ws. odnawialnych źródeł energii w Głogowie

12 marca 2018

W Głogowie, woj. dolnośląskie, prowadzona jest ankieta dla osób zainteresowanych wymianą pieców oraz montażem instalacji odnawialnych źródeł energii.

W ankiecie można wskazać zainteresowanie otrzymaniem dotacji do instalacji fotowoltaicznej.

Więcej informacji na stronie www Głogowa.

Inne aktualności

Rumia i gmina Szemud otrzymają 6,5 mln zł dotacji do fotowoltaiki

6.08.2018 – Miasto Rumia wspólnie z gminą Szemud otrzymają ponad 6,5 miliona złotych na dotacje do montażu instalacji fotowoltaicznych. Dofinansowanie będzie pochodzić z Funduszy Europejskich i umożliwi sfinansowanie m. in. 196 instalacji fotowoltaicznych na budynkach prywatnych.

Fotowoltaika bez wpłaty własnej – raty, które same się spłacają

6.07.2018 – Zastanawiasz się jak sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej aby obniżyć swoje rachunki za prąd do kilkunastu złotych miesięcznie? Wprowadzamy system sprzedaży ratalnej. Oferujemy pożyczki oprocentowane 3% rocznie.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Tuchola

2.07.2018 – Gmina Tuchola zbiera wnioski od osób zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych oraz innych odnawialnych źródeł energii w swoich domach oraz pozyskaniem dotacji do ich sfinansowania.

Nagroda Top Brand PV dla firmy Hanwha Q CELLS

26.06.2018 – Firma Hanwha Q CELLS otrzymała nagrodę Top Brand PV Seal 2018 po raz piąty z rzędu w Europie oraz po raz trzeci z rzędu w Australii.