Zadzwoń 505 131 352

Debata „Odnawialne źródła energii dla zwykłego mieszkańca”

18 listopada 2017

23 listopada odbędzie się debata pt. "Odnawialne źródła energii dla zwykłego mieszkańca" która będzie poświęcona Odnawialnym Źródłom Energii na terenach wiejskich. Można zarejestrować swój udział w bezpłatnej transmisji online.

Przedsięwzięcie jest organizowane przez Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie podlaskim. Celem debaty będzie zwiększenie świadomości mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie możliwości wykorzystania OZE.

Poniżej tematy, które będą omawiane:

I. Wprowadzenie. Przyszłość rynku energii
II. Omówienie poszczególnych rozwiązań technologicznych
1. Energia wiatrowa
2. Kolektory słoneczne
3. Panele fotowoltaiczne
4. Pompy ciepła
5. Mikro-biogazownie
6. Temat specjalny - kryptowaluty, czyli czy rolnik może zostać górnikiem?
7. Podsumowanie

Więcej informacji tutaj.

Zobacz listę wszystkich dotacji

Inne aktualności

Mój prąd – 5.000 zł dotacji do instalacji fotowoltaicznej

7.08.2019 – W ramach programu „Mój prąd” osoby fizyczne mają otrzymać dotacje w wysokości do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej, nie więcej jednak niż 5.000 zł. Program obejmie instalacje o mocach od 2 do 10 kW.

Dotacje do fotowoltaiki i innych OZE w gminie Kamionka

26.06.2019 – Gmina Kamionka ogłasza nabór chętnych do programu „Czysta energia w gminie Kamionka”. Program ma na celu pozyskania dotacji do montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Dębowa Kłoda

24.06.2019 – Gmina Dębowa Kłoda planuje pozyskać dofinansowanie do zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii: instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, oraz kotłów na biomasę.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w gminie Wohyń

23.06.2019 – W Wohyniu, woj. lubelskie, odbędzie się spotkanie na temat możliwości pozyskania dotacji do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych.