Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w gminie Wohyń

23 czerwca 2019

W gminie Wohyń w województwie lubelskim planuje się pozyskać dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji instalacji fotowoltaicznych.

Finansowanie ma być realizowane w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego, z którego gmina Wohyń zamierza pozyskać środki na realizację projektu montażu odnawialnych źródeł energii.

W dniu 26 czerwca 2019 o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie na temat dotacji do paneli fotowoltaicznych. Spotkanie odbędzie się w gminnym centrum kultury w Wohyniu.

Więcej informacji tutaj.

Inne aktualności

Dotacje do fotowoltaiki i innych OZE w gminie Kamionka

26.06.2019 – Gmina Kamionka ogłasza nabór chętnych do programu „Czysta energia w gminie Kamionka”. Program ma na celu pozyskania dotacji do montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Dębowa Kłoda

24.06.2019 – Gmina Dębowa Kłoda planuje pozyskać dofinansowanie do zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii: instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, oraz kotłów na biomasę.

Dotacje do fotowoltaiki w Kraśniku

22.06.2019 – W Kraśniku w województwie lubelskim odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Program Czyste Powietrze w Stargardzie Szczecińskim

19.06.2019 – W dniu dzisiejszym o godzinie 17.00 w Stargardzie Szczecińskim odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach programu Czyste Powietrze.