Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Dębowa Kłoda

24 czerwca 2019

Gmina Dębowa Kłoda w województwie lubelskim planuje pozyskać dofinansowanie do zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii:

– instalacji fotowoltaicznych,
– kolektorów słonecznych, oraz
– kotłów na biomasę.

Finansowanie ma być realizowane w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego, z którego gmina Dębowa Kłoda zamierza pozyskać środki na realizację projektu montażu odnawialnych źródeł energii.

W dniu 24 czerwca 2019 o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie na temat możliwości uzyskania dotacji do paneli fotowoltaicznych oraz pozostałych oze. Spotkanie odbędzie się w gminnym centrum kultury w Dębowej Kłodzie.

Więcej informacji tutaj.

Inne aktualności

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Świecie

23.02.2020 – Gmina Świecie planuje pozyskać finansowanie na wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych. Dofinansowaniu mają podlegać mikroinstalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła.

Wizyta portalu trojmiasto.pl w Baltic-Energy

11.02.2020 Przed kilkoma dniami mieliśmy przyjemność gościć u siebie przedstawicieli portalu trojmiasto.pl.

Dotacje do fotowoltaiki dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

31.01.2020 – NFOŚiGW uruchamia program Słoneczne Dachy zakładający przyznawanie spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym niskooprocentowanych pożyczek na instalacje fotowoltaiczne.

Dotacje do fotowoltaiki w 2020 roku – programy Mój Prąd oraz Czyste Powietrze

26.01.2020 – Mój Prąd i Czyste powietrze to programy wspierające domową fotowoltaikę, których jednak nie można łączyć. Ile wniosków o dofinansowanie fotowoltaiki złożono dotychczas i ile pozostało jeszcze pieniędzy do rozdysponowanie