Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Dębowa Kłoda

24 czerwca 2019

Gmina Dębowa Kłoda w województwie lubelskim planuje pozyskać dofinansowanie do zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii:

– instalacji fotowoltaicznych,
– kolektorów słonecznych, oraz
– kotłów na biomasę.

Finansowanie ma być realizowane w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego, z którego gmina Dębowa Kłoda zamierza pozyskać środki na realizację projektu montażu odnawialnych źródeł energii.

W dniu 24 czerwca 2019 o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie na temat możliwości uzyskania dotacji do paneli fotowoltaicznych oraz pozostałych oze. Spotkanie odbędzie się w gminnym centrum kultury w Dębowej Kłodzie.

Więcej informacji tutaj.

Inne aktualności

Dotacje do fotowoltaiki i innych OZE w gminie Kamionka

26.06.2019 – Gmina Kamionka ogłasza nabór chętnych do programu „Czysta energia w gminie Kamionka”. Program ma na celu pozyskania dotacji do montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w gminie Wohyń

23.06.2019 – W Wohyniu, woj. lubelskie, odbędzie się spotkanie na temat możliwości pozyskania dotacji do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych.

Dotacje do fotowoltaiki w Kraśniku

22.06.2019 – W Kraśniku w województwie lubelskim odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Program Czyste Powietrze w Stargardzie Szczecińskim

19.06.2019 – W dniu dzisiejszym o godzinie 17.00 w Stargardzie Szczecińskim odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach programu Czyste Powietrze.