Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Jasieniec

13 marca 2018

Gmina Jasieniec w woj. mazowieckim, planuje uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów oraz montażu instalacji odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkańców gminy.

W dniach od 12 marca do 30 marca prowadzony jest nabór deklaracji od mieszkańców zainteresowanych uczestnictwem w projekcie.

W ramach programu, oprócz dotacji do zakupu i montażu ekologicznych kotłów, będzie możliwe uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Wysokość dotacji może wynieść 4.500 zł od kW mocy systemu fotowoltaicznego.

Więcej informacji na stronie www gminy Jasieniec.

Inne aktualności

Rumia i gmina Szemud otrzymają 6,5 mln zł dotacji do fotowoltaiki

6.08.2018 – Miasto Rumia wspólnie z gminą Szemud otrzymają ponad 6,5 miliona złotych na dotacje do montażu instalacji fotowoltaicznych. Dofinansowanie będzie pochodzić z Funduszy Europejskich i umożliwi sfinansowanie m. in. 196 instalacji fotowoltaicznych na budynkach prywatnych.

Fotowoltaika bez wpłaty własnej – raty, które same się spłacają

6.07.2018 – Zastanawiasz się jak sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej aby obniżyć swoje rachunki za prąd do kilkunastu złotych miesięcznie? Wprowadzamy system sprzedaży ratalnej. Oferujemy pożyczki oprocentowane 3% rocznie.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Tuchola

2.07.2018 – Gmina Tuchola zbiera wnioski od osób zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych oraz innych odnawialnych źródeł energii w swoich domach oraz pozyskaniem dotacji do ich sfinansowania.

Nagroda Top Brand PV dla firmy Hanwha Q CELLS

26.06.2018 – Firma Hanwha Q CELLS otrzymała nagrodę Top Brand PV Seal 2018 po raz piąty z rzędu w Europie oraz po raz trzeci z rzędu w Australii.