Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Jasieniec

13 marca 2018

Gmina Jasieniec w woj. mazowieckim, planuje uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów oraz montażu instalacji odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkańców gminy.

W dniach od 12 marca do 30 marca prowadzony jest nabór deklaracji od mieszkańców zainteresowanych uczestnictwem w projekcie.

W ramach programu, oprócz dotacji do zakupu i montażu ekologicznych kotłów, będzie możliwe uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Wysokość dotacji może wynieść 4.500 zł od kW mocy systemu fotowoltaicznego.

Więcej informacji na stronie www gminy Jasieniec.

Inne aktualności

Dotacje do odnawialnych źródeł energii w gminie Bieżuń

19.03.2018 – Gmina Bieżuń w woj. mazowieckim, planuje uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów oraz montażu instalacji OZE na budynkach mieszkańców gminy. W ramach programu będzie możliwe uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w Częstochowie

16.03.2018 – W Częstochowie przyjmowane są wnioski od mieszkańców do udziału w projekcie dofinansowań do zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii. Wysokość dotacji może wynieść do 85% kosztów kwalifikowanych, a w przypadku systemu fotowoltaicznego nie więcej niż 15 tys. zł netto.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Młynary

16.03.2018 – W gminie Młynary, woj. warmińsko-mazurskie, można składać wnioski o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych. Wysokość dotacji może wynieść do 50% kosztów. Dotacja jest przeznaczona dla osób fizycznych, wspólnot mieszkaniowych, osób prawnych, oraz przedsiębiorców.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Psary

15.03.2018 – W gminie Psary, woj. śląskie, rusza nabór na dotacje do odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców gminy. W ramach projektu będzie można uzyskać dofinansowanie m. in. do fotowoltaiki. Wysokość dofinansowania wyniesie do 85% kosztów.