Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Jasieniec

13 marca 2018

Gmina Jasieniec w woj. mazowieckim, planuje uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów oraz montażu instalacji odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkańców gminy.

W dniach od 12 marca do 30 marca prowadzony jest nabór deklaracji od mieszkańców zainteresowanych uczestnictwem w projekcie.

W ramach programu, oprócz dotacji do zakupu i montażu ekologicznych kotłów, będzie możliwe uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Wysokość dotacji może wynieść 4.500 zł od kW mocy systemu fotowoltaicznego.

Więcej informacji na stronie www gminy Jasieniec.

Inne aktualności

Dotacje do odnawialnych źródeł energii w gminie Łask

16.06.2018 – W gminie Łask, woj łódzkie, prowadzony jest nabór wniosków w celu uzyskania dotacji do wymiany starego pieca na odnawialne źródło energii.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Legnickie Pole

11.06.2018 – W gminie Legnickie Pole można składać wnioski o dofinansowanie do wymiany starych pieców. W ramach programu będzie można uzyskać dotację do wymiany pieca na OZE: instalację fotowoltaiczną, pompę ciepła, przydomową elektrownię wiatrową, lub kolektor słoneczny.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Malczyce

6.06.2018 – W gminie Malczyce, woj. dolnośląskie, będzie można uzyskać dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Przewiduje się powstanie 50 instalacji.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Włoszczowa

5.06.2018 – Gmina Włoszczowa, woj. świętokrzyskie, prowadzi nabór uzupełniający na montaż instalacji fotowoltaicznych. Można uzyskać dotację do systemu fotowoltaicznego o mocy 2,8 kW.