Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Jasieniec

13 marca 2018

Gmina Jasieniec w woj. mazowieckim, planuje uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów oraz montażu instalacji odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkańców gminy.

W dniach od 12 marca do 30 marca prowadzony jest nabór deklaracji od mieszkańców zainteresowanych uczestnictwem w projekcie.

W ramach programu, oprócz dotacji do zakupu i montażu ekologicznych kotłów, będzie możliwe uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Wysokość dotacji może wynieść 4.500 zł od kW mocy systemu fotowoltaicznego.

Więcej informacji na stronie www gminy Jasieniec.

Inne aktualności

Dotacje do fotowoltaiki w zachodniopomorskim

7.12.2018 – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) w Szczecinie wznowił program naboru wniosków dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, w ramach którego będzie można uzyskać dotacje do zakupu odnawialnych źródeł energii w tym instalacji fotowoltaicznych.

Dotacje do fotowoltaiki w gminach Lipusz i Nowa Karczma

29.11.2018 – W gminach Lipusz i Nowa Karczma uruchomiony został dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie w ramach projektu „Budowa odnawialnych źródeł energii w gminie Lipusz i gminie Nowa Karczma”.

Dotacje do paneli fotowoltaicznych w Będzinie

24.11.2018 – Miasto Będzin planuje pozyskanie dofinansowania do montażu instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców miasta. W związku z tym planowane jest spotkanie informacyjne.

Dotacje do fotowoltaiki i pomp ciepła w gminie Żórawina

9.11.2018 – Gmina Żórawina planuje pozyskać dofinansowanie dla mieszkańców do montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.