Zadzwoń 505 131 352

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w gminie Baruchowo

12 marca 2018

W gminie Baruchowo, woj. kujawsko-pomorskie, odbędzie się spotkanie informacyjne na temat dofinansowania do instalacji odnawialnych źródeł energii.

Program finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Będzie można starać się o dotacje do następujących odnawialnych źródeł energii:

- instalacje fotowoltaiczne,
- kolektory słoneczne,
- pompy ciepła,
- kotły na biomasę (pellet).

Poziom dotacji ma wynieść do 85% kosztów netto.

Spotkanie odbędzie się w urzędzie gminy Baruchowo, w czwartek 15 marca o godz. 17.30.

Więcej informacji na stronie www gminy Baruchowo.

Inne aktualności

Dotacje do odnawialnych źródeł energii w gminie Bieżuń

19.03.2018 – Gmina Bieżuń w woj. mazowieckim, planuje uzyskać dofinansowanie do wymiany kotłów oraz montażu instalacji OZE na budynkach mieszkańców gminy. W ramach programu będzie możliwe uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w Częstochowie

16.03.2018 – W Częstochowie przyjmowane są wnioski od mieszkańców do udziału w projekcie dofinansowań do zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii. Wysokość dotacji może wynieść do 85% kosztów kwalifikowanych, a w przypadku systemu fotowoltaicznego nie więcej niż 15 tys. zł netto.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Młynary

16.03.2018 – W gminie Młynary, woj. warmińsko-mazurskie, można składać wnioski o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych. Wysokość dotacji może wynieść do 50% kosztów. Dotacja jest przeznaczona dla osób fizycznych, wspólnot mieszkaniowych, osób prawnych, oraz przedsiębiorców.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Psary

15.03.2018 – W gminie Psary, woj. śląskie, rusza nabór na dotacje do odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców gminy. W ramach projektu będzie można uzyskać dofinansowanie m. in. do fotowoltaiki. Wysokość dofinansowania wyniesie do 85% kosztów.