Zadzwoń 505 131 352

Siemianowice Śląskie wybudują 92 instalacje fotowoltaiczne

16 listopada 2017

Gmina Siemianowice Śląskie, woj. śląskie, zdobyła finansowanie na realizację projektów: „Słoneczne Siemianowice. Promocja i budowa Odnawialnych Źródeł Energii w Siemianowicach Śląskich” oraz „Budowa nowoczesnego oświetlenia ulicznego z wykorzystaniem OZE w Siemianowicach Śląskich” łącznie ponad 3,2 mln zł.

W ramach projektu Słoneczne Siemianowice, mieszkańcy otrzymają dofinansowanie do montażu instalacji fotowoltaicznych i kolektorów solarnych. Ogniwa fotowoltaiczne zostaną zamontowane na 92 budynkach.

Więcej informacji na stronie gminy.

Zobacz listę wszystkich dotacji

Inne aktualności

Mój prąd – 5.000 zł dotacji do instalacji fotowoltaicznej

7.08.2019 – W ramach programu „Mój prąd” osoby fizyczne mają otrzymać dotacje w wysokości do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej, nie więcej jednak niż 5.000 zł. Program obejmie instalacje o mocach od 2 do 10 kW.

Dotacje do fotowoltaiki i innych OZE w gminie Kamionka

26.06.2019 – Gmina Kamionka ogłasza nabór chętnych do programu „Czysta energia w gminie Kamionka”. Program ma na celu pozyskania dotacji do montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Dotacje do fotowoltaiki w gminie Dębowa Kłoda

24.06.2019 – Gmina Dębowa Kłoda planuje pozyskać dofinansowanie do zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii: instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, oraz kotłów na biomasę.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych w gminie Wohyń

23.06.2019 – W Wohyniu, woj. lubelskie, odbędzie się spotkanie na temat możliwości pozyskania dotacji do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych.