Zadzwoń 505 131 352

Ceny najpopularniejszych zestawów fotowoltaicznych

CENY ZESTAWÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Panele fotowoltaiczne oraz zestawy fotowoltaiczne są atrakcyjną opcją inwestycyjną. Trójmiasto cechuje się największą ilością godzin słonecznych w Polsce, a jednocześnie możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny dzięki dużej ilości realizowanych instalacji. Baltic Energy istnieje od 2015 roku i od tamtej pory zbudowaliśmy reputację wiarygodnej firmy instalacyjnej. Mamy certyfikowanych instalatorów oraz elektryków. Zobacz poniżej szczegóły zestawów instalacji fotowoltaicznych oraz ich ceny dla gospodarstw domowych albo skontaktuj się z nami aby uzyskać bezpłatną, indywidualną wycenę.

NASZE NAJPOPULARNIEJSZE ZESTAWY

Falownik Sofar Solar jest bardzo dobrą opcją dla miłośników energii solarnej, dla których zarówno cena jak i jakość mają znaczenie. Solidny produkt posiadający 10-letnią gwarancję. Znakomita większość konkurencyjnych inwerterów posiada 5-letnie gwarancje.

zestaw fotowoltaiczny 3kW, zestaw fotowoltaiczny 4kW, zestaw fotowoltaiczny 5kW, zestaw fotowoltaiczny 6kW, panele fotowoltaiczne cena instalacji

Sofar Solar od: 

Zestaw fotowoltaiczny
Zestaw 2,97 kW
Falownik Sofar Solar 2700 TL
11 paneli Selfa 270W
14.400 zł
128 zł / m-c

Specyfikacje:
Panele Selfa
Falownik Sofar Solar

Zestaw 4,05 kW
Falownik Sofar Solar 3680 TLM
15 paneli Selfa 270W
18.400 zł
163 zł / m-c

Zestaw 5,4 kW
Falownik Sofar Solar 5000 TLM
20 paneli Selfa 270W
22.900 zł
203 zł / m-c

Selfa / Sofar - Zestaw ekonomiczny bez kompromisów na jakości i komponentach pomocniczych

Fronius to bardzo znana marka w świecie falowników. Jest to solidne, ciężkie urządzenie – zbudowane jak Arnold Schwarzenegger – w ten sposób robi się to w Austrii. Fronius jest bardzo elastyczny w zakresie napięcia zasilania oraz mocy na łańcuch paneli fotowoltaicznych. To oznacza, że zawsze możemy uzyskać wszystko co najlepsze z paneli na dachu.

Do niedawna liderem był SMA, gigant świata inwerterów. Przez długi czas SMA mogło się przechwalać, że mieli najlepsze inwertery łańcuchowe na świecie. Teraz jednak porównując SMA z Froniusem, to raczej SMA próbuje dogonić Froniusa. Nie wygląda jednak na to, żeby im się udawało. Fronius jest daleko z przodu jako najlepszy producent falowników łańcuchowych na rynku.

zestaw fotowoltaiczny 3kW, zestaw fotowoltaiczny 4kW, zestaw fotowoltaiczny 5kW, zestaw fotowoltaiczny 6kW, panele fotowoltaiczne cena instalacji

Fronius od: 

Zestaw 3,08 kW
Falownik Fronius Primo 3kW
11 paneli Q-Cells Q.Plus 280W
16.600 zł
147 zł / m-c

Specyfikacje:
Panele Q-Cells Q.Plus
Falownik Fronius Primo

Zestaw 4,2 kW
Falownik Fronius Primo 3.5kW
15 paneli Q-Cells Q.Plus 280W
20.500 zł
182 zł / m-c

Zestaw 5,6 kW
Falownik Fronius Primo 4.6kW
20 paneli Q-Cells Q.Plus 280W
26.100 zł
231 zł / m-c

Zacienienia na dachu? Zapytaj o optymalizatory Solar Edge

Technologie fotowoltaiczne robią szybkie postępy. Optymalizatory radykalnie rozwijają technologię solarną zwiększając trwałość, solidność oraz wydajność systemu fotowoltaicznego. Solar Edge jest niekwestionowanym liderem ze swoim rewolucyjnym inwerterem HD Wave.

W tradycyjnym systemie łańcuchowym, napięcie łańcucha paneli jest przesyłane z dachu do falownika, pozostawiając całą pracę do wykonania w falowniku. Optymalizatory jednak wykonują część zadań już na panelu. Pierwotna idea polegała na pracy każdego panela niezależnie, tak że gdy któryś z nich miałby problem (zabrudzenie albo niedopasowanie wynikające z tolerancji), pozostałe pracują bez utraty mocy. Koncepcja lampek ze świątecznej choinki została poważnie potraktowana przez branżę fotowoltaiczną. Zalety optymalizatorów:

1. Niezależna praca. Jak już wspomniano wyżej, gdy jeden z paneli jest zacieniony, zabrudzony albo po prostu pracuje gorzej, nie wpłynie to na pracę pozostałych.

2. Indywidualny monitoring. Jeśli drzewo rośnie nad którymś z paneli, jeśli panele degradują z różną prędkością, albo jeśli się zabrudziły, można to bardzo łatwo wyłapać za pomocą indywidualnego monitoringu.

3. Bezpieczeństwo. W przypadku pożaru, przewody solarne w budynkach są poważnym problemem. Jednak optymalizator umożliwia automatyczne wyłączenie panela w przypadku pożaru.

4. Dłuższa gwarancja. Znakomita większość falowników posiada 5-letnie gwarancje, Solar Edge oferuje 12 lat w standardzie z możliwością wydłużenia do 25 lat.

Recenzję na temat inwerterów Solar Edge HD Wave znajdziesz tutaj.

zestaw fotowoltaiczny 3kW, zestaw fotowoltaiczny 4kW, zestaw fotowoltaiczny 5kW, zestaw fotowoltaiczny 6kW, panele fotowoltaiczne cena instalacji

Solar Edge od: 

panele fotowoltaiczne cennik, ogniwa fotowoltaiczne cena, panele fotowoltaiczne cena zestawu, zestawy fotowoltaiczne

Fotowoltaika ceny zestaw
Zestaw 3 kW
Falownik Solar Edge 3000H
10 paneli Sharp 300W Full Black
19.900 zł
176 zł / m-c

Specyfikacje:
Panele Sharp
Falownik Solar Edge

Zestaw 4,2 kW
Falownik Solar Edge 3680H
14 paneli Sharp 300W Full Black
25.700 zł
228 zł / m-c

Zestaw 5,4 kW
Falownik Solar Edge 5000H
18 paneli Sharp 300W Full Black
32.100 zł
285 zł / m-c


Ceny dotyczą kompletnych zestawów fotowoltaicznych, wraz z montażem i zawierają podatek VAT (8%). Ceny nie zawierają zabezpieczeń elektrycznych (ograniczniki przepięć i wyłączniki nadprądowe). System montażowy do blachodachówki.

Raty miesięczne dla kredytu na 20 lat, oprocentowanie 8,8%, bez wpłaty własnej.

ceny zestawów fotowoltaicznych, zestaw fotowoltaiczny 3kW, zestaw fotowoltaiczny 4kW, zestaw fotowoltaiczny 5kW, zestaw fotowoltaiczny 6kW, panele fotowoltaiczne cena instalacji, panele fotowoltaiczne cennik, ogniwa fotowoltaiczne cena, panele fotowoltaiczne cena zestawu, zestawy fotowoltaiczne

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas: 58 352 35 07